Automatické měření kvality ATEQ - těsnost, průtoky ⁄ Aktuality ⁄ Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 9.-13.10.2017

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 9.-13.10.2017

Vážení zákazníci, přátelé,

dovolte nám i letos vás všechny pozvat k našemu stánku 36 v pavilonu C na MSV 2017. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše nové i stávající projekty a představíme naše nejnovější produkty pro měření netěsností, poklesu tlaku a průtoků. Náš náš nejnovější produkt, který představujeme,  je průtokoměr ATEQ D620, nástupce D520.

Těšíme se s vámi na viděnou

Obchodní a technický tým ATEQ CZ Brno

ATEQ D620

ATEQ D620

 

 

 

Mezinárodní strojírenský veletrh 2017 je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.
Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV 2017 je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

MSV 2017 je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes čtyři sta novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.