Automatické měření kvality ATEQ - těsnost, průtoky ⁄ Aktuality ⁄ Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 10.-13.10. 2023

Vážení obchodní partneři,

je nám potěšením pozvat Vás na 64. Mezinárodní strojírenský veletrh, který proběhne ve dnech 10. – 13. 10. 2023 na výstavišti BVV Brno. Rádi Vás přivítáme v pavilonu F na stánku č.079.

Na našem stánku vám nabídneme možnost diskuzí k problematice detekce netěsností, případné konzultace k řešení konkrétních projektů a těšit se můžete samozřejmě na příjemnou společnost a pohoštění. Další informace o našich produktech naleznete na našem webu www.ateq.cz.

ATEQ_stanek
Na setkání s Vámi se těší

Obchodní a technický tým ATEQ CZ

“Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Návštěvnost je vysoce odborná, téměř osmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Nosným oborem je tradičně obrábění a tváření.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program složený z odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.”

www.bvv.cz/msv